home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Ісиченко В’ячеслав Тимофійович

     Президент корпорації  виробничо-комерційної фірми „Старк”.

     Народився 29 червня 1954 року в місті Новочеркаську Ростовської області. У 1976 році закінчив Новочеркаський політехнічний інститут, у 1976 тоді ж молодого гірничого інженера направили на роботу в Старовірівський кар’єр формувальних матеріалів Шевченківського району.

     У 1986 році В’ячеслав Тимофійович очолив це підприємство. З ним пройшов шлях важких економічних випробувань 90-х років та кардинальної модернізації виробничих процесів на сучасному етапі. В результаті на базі колишнього кар’єра формувальних матеріалів утворилася сучасна виробничо-комерційна фірма «Старк». Тут працюють нові технології, приділяється велика увага поліпшенню добробуту і умов праці робітників та службовців, підвищенню їх життєвого рівня.

     Підприємство надає значну спонсорську фінансову допомогу району та окремим його трудовим колективам, особливо відділу культури, районній лікарні, закладам освіти, громадським організаціям.

     За успіхи в розвитку виробництва В’ячеслав Тимофійович у 2001 році нагороджений медаллю „Ділова людина України”, срібною медаллю «Золота фортуна» 2002 року, золотою медаллю міжнародної кадрової академії «За ефективне управління» 2003 року, Всеукраїнською премією Кабінету Міністрів України «Народна шана» 2004 року.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко