home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

11 сесія 6 скликання (позачергова)

Порядок денний
позачергової ХІ сесії Шевченківської районної ради
VІ скликання

   1. Про внесення змін до рішення ІV сесії районної ради VІ скликання від 30.12.2010 року «Про районний бюджет на 2011 рік»(зі змінами).
   Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації

  
   2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які знаходяться у власності громадян на території Петрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Шевченківського району Харківської області.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

  
   3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається у користування на умовах оренди гр. Баланюку Максиму Володимировичу для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва і розташована на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населеного пункту).
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

  
   4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається у користування на умовах оренди гр. Баланюку Максиму Володимировичу для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва і розташована на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населеного пункту).
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

  
   5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надається у користування на умовах оренди гр. Баланюку Максиму Володимировичу для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва і розташована на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населеного пункту).
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

  
   6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в користування на умовах суборенди ТОВ «ПЕРФЕКТА Д» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області КСП «Надія» (за межами населеного пункту).
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

  

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко