home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

44 сесія 6 скликання

       

Порядок денний

сорок четвертої  сесії  Шевченківської районної ради

VІ скликання 10 грудня 2014 року

  

      1. Про подовження терміну дії Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2014 рік (зі змінами).
Доповідає:    Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового                                                       управління райдержадміністрації

      2. Про внесення змін до рішення XXХVI сесії районної ради VI скликання від 30 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (зі змінами).
Доповідає:    Гожа Наталія Петрівна – провідний спеціаліст відділу
                          економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

   3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для оформлення спадщини та ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території сільських рад Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
Доповідає:   Вінніченко Юрій Васильович голова районної ради

  

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко