home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

45 сесія 6 скликання

 Порядок денний

позачергової сорок п’ятої  сесії  
Шевченківської районної ради VІ скликання

15 січня 2015 року

  

1. Про районний бюджет на 2015 рік. 
Доповідає:    Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового                                                                управління райдержадміністрації

2. Про затвердження структури та умови  оплати праці виконавчого апарату та  господарчої групи районної ради.
Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович голова районної ради

       3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) із земель сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя) що надається в користування на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» в с. Аркадівка по   вул. Зарічна, 33-Б, 33-В, 33-Г на території Аркадівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович голова районної ради

 

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко