home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Біо - електростанція

       В результаті співпраці Шевченківської райдержадміністрації з Управляючою компанією „Метрополія” відбувся перший раунд переговорів за участі:

- робоча група від Управляючої компанії „Метрополія”;

- менеджмент норвезької компанії „Energy Farm AS”;

- фінансові радники в області зовнішнього інвестування;

- представники потенційних інвесторів (зокрема, IFC).


      Результатом проведених переговорів стало рішення про можливість спорудження електростанції потужністю 25 МВт з використанням сухої біомаси рослинного походження (солома зернових культур, стебла кукурудзи, лушпиння соняшника та гречки тощо). Запропоноване місце розташування об´єкту в Шевченківському районі Харківської області було вибране як одне з пріоритетних.

Довідково: 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко