home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Биков Олександр Михайлович

     Кавалер 3-х орденів Солдатської Слави.

     Народився у 1923 році в місті Чугуєві. Трудову діяльність розпочав на одному із заводів Харкова, на початку війни евакуювався в Шевченкове, а звідси добровольцем пішов до лав Збройних Сил держави захищати Вітчизну від фашистів..

     Олександр Михайлович став безстрашним розвідником, його героїзм та відвага були широко відомі на фронтах Великої Вітчизняної війни.  Брав участь у визволенні від фашистів України, Румунії та Угорщини. Високі державні нагороди Олександр Михайлович отримав за проведення успішних розвідувальних операцій, захоплення в полон цінного ворожого офіцера та полонення німецького льотчика, який покинув палаючий літак і намагався врятуватися на парашуті.

     Після демобілізації колишній фронтовик повернувся в Шевченкове, трудився в органах внутрішніх справ, пізніше – технічним працівником Шевченківської районної лікарні.

     У 1978 році колишній фронтовик помер, похований у селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко