home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Богдан Федір Федорович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 17 січня 1909 року селі Іванівка Бурлуцької волості Зміївського повіту Харківської губернії (зараз Шевченківського району Харківської області).

     Трудову діяльність розпочав у індивідуальному сільському господарстві, з 1931 року вступив до колгоспу «Хвиля революції» села Іванівка, де працював на різних роботах до Великої Вітчизняної війни. У 1942-1943 роках знаходився в евакуації в Саратовській області. Після повернення до Шевченківського району очолив колгосп імені Орджонікідзе села Новомиколаївка Шевченківського району, в 1945 році переведений на посаду голови правління колгоспу «Заповіт Ілліча» в село Баранове Шевченківського району. Незабаром колгосп увійшов до числа кращих господарств регіону.

     У 1947 році колгосп отримав хороший урожай ранніх зернових, особливо озимої пшениці, зібравши на площі 44 га по 35, 4 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Богдану Федору Федоровичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     У наступні роки Ф.Ф.Богдан працював головою праління колгоспу «Україна» Куп’янського району, в 1959 році за станом здоров’я пішов на заслужений відпочинок.

     Нагороджений орденом Леніна та медалями.

     Федір Федорович Богдан помер 5 січня 1979 року.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко