home
 
 
 

 

Богдан Федір Федорович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 17 січня 1909 року селі Іванівка Бурлуцької волості Зміївського повіту Харківської губернії (зараз Шевченківського району Харківської області).

     Трудову діяльність розпочав у індивідуальному сільському господарстві, з 1931 року вступив до колгоспу «Хвиля революції» села Іванівка, де працював на різних роботах до Великої Вітчизняної війни. У 1942-1943 роках знаходився в евакуації в Саратовській області. Після повернення до Шевченківського району очолив колгосп імені Орджонікідзе села Новомиколаївка Шевченківського району, в 1945 році переведений на посаду голови правління колгоспу «Заповіт Ілліча» в село Баранове Шевченківського району. Незабаром колгосп увійшов до числа кращих господарств регіону.

     У 1947 році колгосп отримав хороший урожай ранніх зернових, особливо озимої пшениці, зібравши на площі 44 га по 35, 4 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Богдану Федору Федоровичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     У наступні роки Ф.Ф.Богдан працював головою праління колгоспу «Україна» Куп’янського району, в 1959 році за станом здоров’я пішов на заслужений відпочинок.

     Нагороджений орденом Леніна та медалями.

     Федір Федорович Богдан помер 5 січня 1979 року.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко