home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Борисенко Василь Мусійович

     Народився 22 березня 1926 року в селі Сеньок Раковського (зараз Куп’янського) району. Учасник Великої Вітчизняної війни, брав участь у визволенні від гітлерівської окупації Північного Кавказу, Східної та Центральної України, воював з японцями на Далекому Сході. Кавалер ордена Вітчизняної війни ІІ ступеню, медалей «За мужність», «За Перемогу  над Німеччиною», «За Перемогу над Японією», «За визволення  Кореї», «Ветеран праці».

     Після демобілізації працював інженером на Харківському тракторному заводі, Лихачівській та Первомайській сільськогосподарських технічних станціях, з 1966 року трудився на різних посадах Шевченківської сільгосптехніки та ремонтно-транспортного підприємства. З 1996 року очолює Шевченківську селищну, а з 2000 року – районну організацію ветеранів України, депутат Шевченківської районної ради, активний учасник громадсько-політичного життя регіону.

     Василь Мусійович перебуває на заслуженому відпочинку, проживає в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко