home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Дудко Олександр Федорович

     Народився 22 липня 1922 року в селі Базаліївка Печенізького району, з 1931 року проживав у селі Олурцівка Шевченківського району. Після закінчення Шевченківської середньої школи поступив до військового авіаційного училища, став кадровим військовим. У роки Великої Вітчизняної Війни – льотчик бомбардувальної авіації, який здійснив 118 бойових вильотів на ворожі позиції, кавалер трьох  бойових орденів та кількох медалей. Член спілки журналістів України, автор кількох документальних книг про маловідомі сторінки Великої Вітчизняної війни.

     Останні роки свого життя полковник у відставці проживав на Харківщині, в тому числі на Шевченківщині, активно співробітничав з місцевими засобами масової інформації, неодноразово зустрічався з представниками підростаючого покоління, вів велику пошукову краєзнавчу роботу.

     Ветеран війти та праці Олександр Федорович Дудко помер 20 червня 2006 року, похований в селі Мостове Шевченківського району.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко