home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

Джваршеішвілі Роланд Нугзарович

депутат Шевченківської районної ради VІ скликання
постійна комісія з питань гуманітарної політики, соціального захисту населення, засобів масової інформації та зв´язків з громад кістю
 

Член комісії

висування: Партія регіонів
обраний по багатомандатному виборчому округу


 
БІОГРАФІЯ
     
  Джваршеішвілі Роланд Нугзарович, народився 25 листопада 1968 року в м. Харкові.

  Освіта вища: З 1985 р. по 1992 р. навчався в Харківському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю «теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну» (інженер-будівельник). З 2004 р. по 2006 р. навчався в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «геодезія» (інженер-геодезист).

  Трудова діяльність: 1993-1994 рр. – інспектор Магістральної митниці. 1995-1997 рр. – продавець-консультант техно-торгового центру «Фотон-сервіс». 1998-2008 рр. – менеджер та керівник відділу товарних розрахунків з підприємствами техно-торгового центру «Фотон-сервіс». З 2008 р. і по теперішній час директор акціонерного товариства «Харківкомунпромсервіс»

Член Партії регіонів.

Одружений, має двох дітей.
Проживає в м. Харкові

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко