home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Гарячий Ілля Тихонович

     Кавалер 4-х медалей «За відвагу».

     Народився у 1923 році в селі Петропілля, пізніше постійно проживав і працював у селі Ставище. У роки  Великої Вітчизняної воював  на Орловсько-Курській дузі,  брав участь у визволенні Смоленська та Мінська, велику Перемогу зустрів в у Східній Пруссії, нагороджений орденом Вітчизняної війни II ступеня.

     Після закінчення війни Ілля Тихонович повернувся в село Ставище, працював механізатором у колгоспах імені Калініна та імені Петровського. За трудові успіхи був нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора та Жовтневої Революції. У 2001 році ветеран Великої Вітчизняної війни помер, похований в селі Ставище.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко