home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Гавріков О.П.

     Народився в квітні 1926 року в селі Богодарівка Шевченківського району Харківської області
     В 1941 році закінчив школу. З липня 1942 року по січень 1943 року місцевість була окупована німецько-фашистськими загарбниками тому не працював. Після визволення був призваний до лав Радянської армії і був направлений в 44-й оперетивний полк НКВД в м.Семипалатинськ.
     В жовтні місяці 1945 року був направлений в Корею, де пробув до грудня 1945 року. Потім був направлений в 77-й Пограничний полк Армянського округа і там закінчив свою службу в листопаді 1950 року.
Після демобілізації розпочав свою трудову діяльність в місті Харкові управляючим будинками по вулиці Стара Колонія і в квітні 1951 року звільнився. З квітня по серпень 1951 року працював при Шевченківському РК КП(б) технічним секретарем. В 1957 році закінчив Дніпропетровський фінансовий технікум по спеціальності „Державний бюджет СРСР” і отримав кваліфікацію- фінансист.З серпня 1951 року працював старшим інспектором податків, старшим економістом  інспекції держдоходів , а з 1965 року – завідуючий  райфінвідділом виконкому Шевченківської раойнної ради народних депутатів. В 1962 році отримав вищу освіту, закінчившм Одеський кредитно-економічний інститут по спеціальності „Фінанси та кредит”  і отримав фах економістаю. І на цій посаді пропрацював до червня 1986 року.До останніх років життя О.П.Гавріков був послідовним оптимістом, вірив у велике майбутнє нашого народу, його високе історичне  значення.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко