home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

Голова Шевченківської районної ради

ОНИЩЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА    


               

Описание: http://shevchenkovo.com.ua/sites/default/files/onishchenko.jpg

                                  БІОГРАФІЯ

 

     Онищенко Наталія Володимирівна народилася 26 липня 1987 року в селищі Шевченкове Шевченківського району Харківської області. Громадянка України.
 
  
   З вересня 1993 року до липня 2000 року навчалася у Шевченківській середній школі, з вересня 2000 до липня 2004 року навчалася у Харківському фізико-математичному ліцеї № 27, де одержала атестат про сер1едню освіту.
   У липні 2004 року вступила до Харківського національного економічного університету на факультет менеджменту та маркетингу. У 2009 році отримала диплом магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент".
   З листопада 2009 року по листопад 2010 року працювала у Шевченківському відділенні правління державного казначейства ГУДКУ у Харківській області.

     З 2014 року по 2015 рік керівник громадської приймальні у Шевченківській районній партійній організації ВО "Батьківщина".
З 3 грудня 2015 року голова Шевченківської районної ради.
     Заміжня, має сина.
     Мешкає в с. Шевченкове Шевченківського району Харківської області.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові

 

Посада

Дні та години прийому

ОНИЩЕНКО

Наталія

Володимирівна

голова районної ради

каб. №3


попередній запис по телефону

5-70-23

Щовівторка

з  09.00 до 12.00

 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко