home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Грайворонський Євген Олександрович

     Народився 2 грудня 1928 року в селі Степове Раковського району (зараз село Борівське Шевченківського району). У 30-40-х роках проживав, навчався і розпочав працювати шофером у Харкові, там же закінчив партійну школу і одночасно – Полтавський сільськогосподарський інститут. У 1951 році Євгеній Олександрович приїхав на постійне місце проживання до Борівського. Тут працював керуючим відділком радгоспу «Борівський», головою місцевого профспілкового комітету, секретарем партійної організації, останні 12 років трудової біографії присвятив роботі на посаді голови Волоськобалаклійської та Борівської сільських рад. Тричі обирався депутатом Шевченківської районної та неодноразово – депутатом Волоськобалаклійської і Борівської сільських рад. Людина активної громадської позиції, глибоко шанована громадянами району.

     Зараз Євгеній Олександрович перебуває на заслуженому відпочинку, проживає в Борівському і продовжує надавати свою допомогу рідному селищу: він обраний членом виконкому сільської ради, активно співробітничає з місцевою радою ветеранів війни та праці.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко