home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Гунько Віталій Тимофійович

     Народився у 1937 році у Сахновщинському районі Харківської області, випускник Харківського медичного інституту. З 1974 по 1986 рік працював на посаді головного лікаря Шевченківської центральної районної лікарні.

     За роки його керівництва введено в дію триповерховий корпус, де розмістилася швидка допомога, хірургічне, пологове та гінекологічне відділення, нові корпуси дитячого та інфекційного відділень, двоповерхову споруду санепідемстанції, яка на той час входила до складу лікарні, тощо.  Суттєво поповнилася матеріально-технічна база районної лікарні та її поліклініки. Збудовано 16-ти квартирний житловий будинок для медиків.

     Гунько В.Т. приймав активну участь у громадсько-політичному житті району. Він створив музей історії медицини, став ініціатором відродження садиби Л.І.Кропивницького, добився увіковічення в назвах вулиць селища Шевченкового імен Л.І.Бубліченка та М.Л.Кропивницького, активно пропагував ідею здорового образу життя. Був членом Спілки письменників України, випустив збірку віршів.

     Останні роки життя Віталій Тимофійович працював лікарем-терапевтом. У 1994 році він помер, похований у селищі Шевченкове. На фасаді приміщення хірургічного відділення райлікарні на честь В.Т.Гунька  у 2007 році відкрито пам’ятну дошку.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко