home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Гура Василь Миколайович

     Член Спілки журналістів України, кавалер ордену „Вітчизняної війни” ІІ ступеня та ордену „За мужність” ІІІ ступеня, удостоєний звання „Відмінник преси”, відзнаки „За доблесну працю” та „Ветеран праці”.

     Понад 30 років В.М. Гура віддав служінню місцевій пресі – Шевченківській районній газеті  „Вперед”, пройшовши шлях від рядового кореспондента до редактора. За його участі та під вмілим керівництвом газета була активним творцем друкованого літопису району, відображала складне і багатогранне його життя, звеличувала людей праці, висвітлювала проблеми, була надійним помічником влади у справі соціально-економічного зростання району.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко