home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

IX позачергова сесія VII скликання

 

1Про обрання секретаріату IX позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

                                                                  результати голосування

2Про затвердження порядку денного дев'ятої позачергової сесії районної ради VІІ скликання.
   
                                                                   результати голосування

3Про хід виконання «Районної соціальної Програми реформування системи закладів для дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2008-2017 роки», затвердженої ХХІІ сесією районної ради V скликання від 20.06.2008 року.
 .
                                                                результати голосування

4Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2016 рік, затвердженої рішенням ІII сесії районної ради VІI скликання від 14 січня 2016 року (із змінами).

                                                               результати голосування

5. Про внесення змін до рішення ΙΙ сесії районної ради VΙΙ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами).
   
                                                                 результати голосування

6Про внесення змін до рішення районної ради від 14 січня 2016 року «Про реорганізацію шляхом приєднання Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області до Сподобівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області».

                                                                  результати голосування

7Про прийняття індивідуально визначеного майна (легковий автомобіль ГАЗ 3110 1997 року випуску, номерний знак АХ 93-89 АІ), яке знаходиться у власності Шевченківської районної ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району.
   
                                                                   результати голосування

8Про затвердження поновленого складу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району (зі змінами).
   
                                                                  результати голосування

9Про надання згоди на закріплення автомобіля ГАЗ 3110 1997 року випуску, номерний знак АХ 93-89 АІ, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району на праві господарського відання за Філією ХОКП «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Шевченківського ПЖКГ».
  
                                                                   результати голосування

10Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Овер’янової Поліни Гаврилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                результати голосування

11Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Машко Григорія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.

                                                                  результати голосування

12.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Даниленка Анатолія Якимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великохутірської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
  
                                                                 результати голосування

13Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення які знаходяться у власності гр. Редьки Любові Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гетьманівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                   результати голосування

14Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Дзундзи Богдана Костянтиновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                 результати голосування
 15. Протокол позачергової IX сесії районної ради  VII скликання  

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко