home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Кітченко Леонтій Іванович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився у 1907 році в селі Китченківка Богодухівського повіту Харківської губернії (зазаз Краснокутського району Харківської області).

     З 1945 по 1970 рік працював директором бурякорадгоспу  «Індустріальний» села Огурцівка Шевченківського району. За цей час Леонтій Іванович вивів радгосп до числа кращих сельгосппідприємств району та області. Він добився високого рівня рентабельності господарства, де постійно виращували рекордні врожаї зернових и технічних культур, утримували високі результати в розвитку тваринництва. У 1947 році радгосп на площі 105 га вирастив по 32,8 ц озимої пшениці, за що Указом Президії Верховної Ради СРСР від 30 квітня 1948 року Кітченку Леонтію Івановичу було присвоєно звання Герой Соціалістичної Праці.

     За високі результати в развитку сільського господарства, суттєве збільшення виробництва зерна, молока та м’яса Леонтій Іванович у 1958 році був нагороджений другим орденом Леніна, а в 1966 році – орденом Трудового Червонного Прапора.

     Після виходу на пенсію Л.І.Кітченко виїхав на постійне місце проживання до Харкова, де помер в другій половині 80-х років.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко