home
 
 
 

 

Карпов Анатолій Володимирович

     13 вересня 1971 року Анатолія Володимировича було обрано головою Шевченківської районної ради добровільного спортивного товариства «Колос». З цього моменту і по теперішній час А.В.Карпов, протягом 38 років, очолює це спортивне товариство. Відданість обраній справі, організаторські здібності та професіоналізм, авторитет серед мешканців району та повага, особиста скромність, ввічливість та людяність – це ті якості, які притаманні Анатолію Володимировичу.

     Галузь фізичної культури та спорту Шевченківського району завжди була і є однією із наймасовіших галузей. Досягнення наших спортивних команд  та окремих спортсменів добре відомі не тільки на рівні області, але і на регіональному та Всеукраїнському рівнях. Щорічно спортсмени Шевченківського району на чолі з головою районної організації ВФСТ «Колос» Карповим А.В. беруть  участь у Всеукраїнських та обласних змаганнях з різних видів спорту. Найвищим досягненням є перемога наших волейболістів на Всеукраїнських літніх сільських спортивних іграх 2005 року у м. Києві. Також неодноразово команда району ставала срібним та бронзовим призерами цих змагань.

     За вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту голова Шевченківської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Володимирович Карпов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами, дипломами та подяками Центральної ради спортивного товариства «Колос», Харківської обласної організації ФСТ «Колос», управління у справах молодіжної політики, фізичної культури і спорту Харківської облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко