home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Карпов Анатолій Володимирович

     13 вересня 1971 року Анатолія Володимировича було обрано головою Шевченківської районної ради добровільного спортивного товариства «Колос». З цього моменту і по теперішній час А.В.Карпов, протягом 38 років, очолює це спортивне товариство. Відданість обраній справі, організаторські здібності та професіоналізм, авторитет серед мешканців району та повага, особиста скромність, ввічливість та людяність – це ті якості, які притаманні Анатолію Володимировичу.

     Галузь фізичної культури та спорту Шевченківського району завжди була і є однією із наймасовіших галузей. Досягнення наших спортивних команд  та окремих спортсменів добре відомі не тільки на рівні області, але і на регіональному та Всеукраїнському рівнях. Щорічно спортсмени Шевченківського району на чолі з головою районної організації ВФСТ «Колос» Карповим А.В. беруть  участь у Всеукраїнських та обласних змаганнях з різних видів спорту. Найвищим досягненням є перемога наших волейболістів на Всеукраїнських літніх сільських спортивних іграх 2005 року у м. Києві. Також неодноразово команда району ставала срібним та бронзовим призерами цих змагань.

     За вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури та спорту голова Шевченківської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Володимирович Карпов неодноразово нагороджувався Почесними грамотами, дипломами та подяками Центральної ради спортивного товариства «Колос», Харківської обласної організації ФСТ «Колос», управління у справах молодіжної політики, фізичної культури і спорту Харківської облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко