home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Корячко Антон Явтухович

     Народився у 1902 році в містечку Решетилівка Полтавської області, закінчив Вищі Полтавські педагогічні курси. З 1925 по 1969 роки працював на педагогічній ниві Шевченківського району. Віддав справі виховання підростаючого покоління 44 роки свого життя, з них 26 років – на посаді директора Волоськобалаклійської школи.  

     Кавалер  орденів Трудового Червоного Прапора та «Знак пошани», медалей «За Перемогу у Великій вітчизняній війні», «За доблесну працю», «За трудову відзнаку», медалі імені Макаренка. У 1958 році удостоєний звання «Заслужений вчитель школи Української СРСР».

     Антон Явтухович помер у 1978 році, похований в селі Волоська Балаклія.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко