home
 
 
 

 

Котляревський Олексій Іванович

     Перший секретар Шевченківського районного комітету Комуністичної партії України  з 1973 по 1985  рік.

     Народився у 1936 році на Сумщині, трудову діяльність розпочав на Харківщині, де працював у комсомольських та партійних органах.

     У роки перебування Олексія Івановича на чолі Шевченківського району спостерігався його стрімкий розвиток. Розпочалася забудова сучасними багатоквартирними житловими будинками Ленінського житлового масиву, виросли Піонерський та Мічурінський житлові масиви, введено в експлуатацію Шевченківський завод залізобетонних виробів, створено спеціалізовані ремонтні майстерні „Міжрайсільгосптехніки”, проведено будівництво одного з найбільших об’єктів за всю історію району – агрохімкомплексу. У ці роки були здані в експлуатацію Безм’ятежненський та Великохутірський комплекси великої рогатої худоби, розбудовано селище Борівське та Шевченківську центральну районну лікарню. Розпочалася  активна газифікація населених пунктів району, до більшості сіл прокладено асфальтові шляхи, в селах активно зводилися об’єкти соцкультпобуту. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону Олексій Іванович нагороджений орденами Жовтневої Революції, Трудового Червоного Прапора та медалями.

     Зараз Олексій Іванович проживає в місті Харків, він очолює обласну раду ветеранів війни та праці.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко