home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Котляревський Олексій Іванович

     Перший секретар Шевченківського районного комітету Комуністичної партії України  з 1973 по 1985  рік.

     Народився у 1936 році на Сумщині, трудову діяльність розпочав на Харківщині, де працював у комсомольських та партійних органах.

     У роки перебування Олексія Івановича на чолі Шевченківського району спостерігався його стрімкий розвиток. Розпочалася забудова сучасними багатоквартирними житловими будинками Ленінського житлового масиву, виросли Піонерський та Мічурінський житлові масиви, введено в експлуатацію Шевченківський завод залізобетонних виробів, створено спеціалізовані ремонтні майстерні „Міжрайсільгосптехніки”, проведено будівництво одного з найбільших об’єктів за всю історію району – агрохімкомплексу. У ці роки були здані в експлуатацію Безм’ятежненський та Великохутірський комплекси великої рогатої худоби, розбудовано селище Борівське та Шевченківську центральну районну лікарню. Розпочалася  активна газифікація населених пунктів району, до більшості сіл прокладено асфальтові шляхи, в селах активно зводилися об’єкти соцкультпобуту. За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону Олексій Іванович нагороджений орденами Жовтневої Революції, Трудового Червоного Прапора та медалями.

     Зараз Олексій Іванович проживає в місті Харків, він очолює обласну раду ветеранів війни та праці.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко