home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Крамінська Світлана Михайлівна

     Голова Шевченківського райвиконкому, перший секретар Шевченківського районного комітету Комуністичної партії України  з 1980 по 1991 рік.

     Народилася у 1943 році в Куп’янську. Трудову діяльність розпочала у Богодухівському районі на Первухінському цукрозаводі, пізніше там же працювала вожатою в дитбудинку, завідуючою фермою та економістом у колгоспі «Червоний промінь». У 1973 році обрана головою виконкому Проходянської сільської ради Дергачівського району та членом виконкому Харківської обласної ради депутатів трудящих.

     У роки перебування Світлани Михайлівни на чолі Шевченківського району тут з’явилися десятки новобудов, найбільшими серед яких можна назвати районний будинок культури, сучасні бази Райагропостачу та Райагробуду, асфальтовий завод біля залізничної станції Гроза, Шевченківський агрохімкомплекс, Шевченківська середня школа № 2 та Старовірівська середня школа, Шевченківське профтехучилище в Одрадному, Шевченківський дитсадок «Калинка», автостанція по вулиці Кірова, районний універмаг, десятки індивідуальних і багатоквартирних житлових будинків на Ленінському масиві та в селах району тощо. Продовжувалася активна газифікація сіл району, заасфальтовано десятки кілометрів сільських автошляхів.

     За підтримки Світлани Михайлівни відбулося відродження колишніх колгоспів у Василенковому, Троїцькому, Волоській Балаклії та Нижньому Бурлуці.

     У 1985 році Світлана Михайлівна була обрана депутатом Верховної Ради Української РСР та членом Президії Верховної Ради Української РСР.
Зараз Світлана Михайлівна перебуває на заслуженому відпочинку і проживає в селищі Великі Проходи Дергачівського району.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко