home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Красноруцька Ганна Юхимівна

 

Красноруцька Ганна Юхимівна пропрацювала 21 рік беззмінним керівником сільськогосподарського підприємства, яке з 1988-1992 роки було колгоспом «8 Березня», з 1992-2000 рік – колективне сільськогосподарське підприємство «8 Березня», з 2000-2009 роки – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «8 Березня».
Загальний стаж роботи в сільському господарстві Шевченківського району складає 41 рік. Ганна Юхимівна розпочала свою роботу в районі після закінчення Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва на посаді бухгалтера. Протягом своєї трудової діяльності вона працювала головним бухгалтером в сільськогосподарських підприємствах району, заступником начальника управління сільського господарства, була заступником голови райвиконкому, заступником голови районного агропромислового об'єднання, керівником господарства.
Всі особисті заслуги представленої до нагородження - досягнення у сільськогосподарській галузі району. За роки роботи, як бухгалтером так і керівником сільськогосподарського підприємства, Красноруцька Ганна Юхимівна показала себе досвідченим фахівцем, очолюване нею господарство кожного року нарощувало темпи сільськогосподарського виробництва.
З кожним роком збільшувалась урожайність сільськогосподарських культур та виробництво тваринницької продукції.
Крім того нею велика увага приділялась розвитку соціальної сфери на селі. За рахунок господарства утримувались дитячий садок, будинок культури і т.д.
За досягнуті результати вона неодразово відзначалась нагородами різних рівней. Так, Указом Президіума Верховної Ради СРСР від 14 лютого 1975 року вона нагороджена медаллю «За трудовую доблесть».
Крім того неодноразово нагороджувалась, як керівник так і колектив, який вона очолювала, Почесними грамотами голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради, грамотами Головного управління сільського господарства Харківської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами секретаря райкому Комуністичної партії України, Почесними грамотами голови виконкому Шевченківської районної ради, Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради і тд.
Красноруцька Г.Ю. була депутатом Шевченківської районної ради з 1985 року по 2005 рік. 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко