home
 
 
 

 

Красноруцький Василь Миколайович


      Нагороджений орденом Трудового  Червоного  Прапора.

      Красноруцький Василь Миколайович народився 21 серпня 1945 року в селі Братениця Сумської області.
      Василь Миколайович керував колгоспом імені Ватутіна  у 80-90 роки та його правонаступником КСП «Ватутіна» майже 25 років. За період його роботи Гетьманівка та найближчі села досягли найвищих виробничих показників. Швидко і якісно поповнювався і оновлювався машинно-тракторний парк. Зростала кількість великої рогатої худоби, вирощувались рекордні урожаї зернових та цукрового буряку. Господарство постійно входило до числа найміцніших сільськогосподарських підприємств Шевченківщини. 
       Активно розвивалась і будувалась соціально-побутова сфера. Зводились нові житлові будинки для колгоспників, шкільний спортивний майданчик, комплексно-приймальний пункт, сільська бібліотека, баня, асфальтувалися дороги навколишніх сел. Коштами колгоспу будувались об’єкта районного значення, такі як районний військомат, навчально-виробнича база профтехучилища в селі Одрадне, приміщення районного будинку культури.
      Красноруцького В.М. завжди вирізняла відданність роботі, наполегливість, дисциплінованість, порядність, принциповість, він має великий авторитет в районі.
       Неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад. Після завершення сільськогосподарської діяльності був обраний на посаду Гетьманівського сільського голови.
 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко