home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Красноруцький Василь Миколайович


      Нагороджений орденом Трудового  Червоного  Прапора.

      Красноруцький Василь Миколайович народився 21 серпня 1945 року в селі Братениця Сумської області.
      Василь Миколайович керував колгоспом імені Ватутіна  у 80-90 роки та його правонаступником КСП «Ватутіна» майже 25 років. За період його роботи Гетьманівка та найближчі села досягли найвищих виробничих показників. Швидко і якісно поповнювався і оновлювався машинно-тракторний парк. Зростала кількість великої рогатої худоби, вирощувались рекордні урожаї зернових та цукрового буряку. Господарство постійно входило до числа найміцніших сільськогосподарських підприємств Шевченківщини. 
       Активно розвивалась і будувалась соціально-побутова сфера. Зводились нові житлові будинки для колгоспників, шкільний спортивний майданчик, комплексно-приймальний пункт, сільська бібліотека, баня, асфальтувалися дороги навколишніх сел. Коштами колгоспу будувались об’єкта районного значення, такі як районний військомат, навчально-виробнича база профтехучилища в селі Одрадне, приміщення районного будинку культури.
      Красноруцького В.М. завжди вирізняла відданність роботі, наполегливість, дисциплінованість, порядність, принциповість, він має великий авторитет в районі.
       Неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад. Після завершення сільськогосподарської діяльності був обраний на посаду Гетьманівського сільського голови.
 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко