home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Кубрак Іван Васильович

     Народився у 1925 році в селі Тетянівка Раковського (зараз Шевченківського) району. Учасник Великої Вітчизняної війни, кавалер ордена Слави ІІІ-го ступеня.

     Багато років очолював Шевченківський  комунгосп та районний комбінат комунальних підприємств. Зробив значний внесок у благоустрій, розвиток та розбудову селища. Підприємства, очолювані І.В.Кубраком, брали активну участь у зведенні різноманітних промислових та соціально-побутових об’єктів селища Шевченкове.

     У 2007 році Іван Васильович помер, похований в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко