home
 
 
 

 

Кузьмін Анатолій Максимович

     Пропрацював керівником ветеринарної служби  Шевченківського району 21 рік.

     За період роботи Кузьміна А.М. на посаді головного ветеринарного лікаря – головного держветінспектора району з 1959 по 1980 роки ліквідовані такі небезпечні хвороби, спільні для людей і тварин, як бруцельоз та туберкульоз, які мали широке розповсюдження в районі, наслідки яких наносять великі економічні збитки господарствам і державі в цілому.

      Кузьміна А.М. завжди вирізняла відданість роботі, наполегливість, дисциплінованість, порядність, принциповість, він мав великий авторитет в районі, як спеціаліст з тваринництва.

     Загалом він пропрацював керівником ветеринарної служби району 21 рік.

     Помер Кузьмін А.М. 23 вересня 1993 року, похований у сел. Шевченкове.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко