home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Кузьмін Анатолій Максимович

     Пропрацював керівником ветеринарної служби  Шевченківського району 21 рік.

     За період роботи Кузьміна А.М. на посаді головного ветеринарного лікаря – головного держветінспектора району з 1959 по 1980 роки ліквідовані такі небезпечні хвороби, спільні для людей і тварин, як бруцельоз та туберкульоз, які мали широке розповсюдження в районі, наслідки яких наносять великі економічні збитки господарствам і державі в цілому.

      Кузьміна А.М. завжди вирізняла відданість роботі, наполегливість, дисциплінованість, порядність, принциповість, він мав великий авторитет в районі, як спеціаліст з тваринництва.

     Загалом він пропрацював керівником ветеринарної служби району 21 рік.

     Помер Кузьмін А.М. 23 вересня 1993 року, похований у сел. Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко