home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Лєбєдь Алла Олександрівна

     Народилася 27 листопада 1936 року в селі Богодарове Барвінківського району Харківської області. З 1944 по 1956 рік проживала в селі Павлівка Петровського району Харківщини, де закінчила середню школу і працювала завідуючою сільською бібліотекою. У 1956 році призначена завідуючою бібліотекою села Нижній Бурлук, у 1962 році переведена на посаду вчителя української мови та літератури місцевої школи, а в 1975 році очолила цю навчальну установу. Директором школи Алла Олександрівна була до 1996 року, потім ще 10 років працювала вчителем, зараз перебуває на заслуженому відпочинку, бере активну участь в громадському житті регіону. 

     За час роботи у школі проявила себе талановитим педагогом, який має високу науково-теоретичну підготовку, досконало володіє методикою сучасного уроку. Великим досягненням Алли Олександрівни стало створення Нижньобурлуцького краєзнавчого музею. За свою роботу педагог нагороджена медаллю імені Макаренка, знаком «Відмінник народної освіти УРСР, грамотами  Міністерства освіти УРСР, обласного управління освіти і науки України та районного відділу освіти.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко