home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Мітільов Михайло Іванович

     Кавалер 4-х медалей «За відвагу».

     Народився у 1922 році на хуторі Баба (зараз село Раївка Шевченківського району). До війни працював на посаді діловода Шевченківської сільської Ради депутатів трудящих.

     У роки Великої Вітчизняної – командир гармати, гвардії старший сержант. Воював практично з перших днів війни, брав участь у бойових діях під Москвою і Сталінградом, двічі визволяв Харків, гнав фашистів з-під Києва і Бреста, очищав від окупантів польську землю, дійшов до Берліна. Крім чотирьох медалей «За відвагу», Михайло Іванович отримав від командування понад 10 подяк, у тому числі за визволення Харкова 23 серпня 1943 року.

     Після закінчення війни працював бухгалтером у колгоспі імені Андреєва та «Україна» (село Раївка), у централізованій бухгалтерії міжколгоспних організацій та відділів. Зараз перебуває на заслуженому відпочинку, проживає в селі Раївка.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко