home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Макоєдов Назар Олександрович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 14 жовтня 1903 року в селі Дем’янівка Ямпільського району Сумської області. З 15 років почав працювати в сільському господарстві.

     У 1931 році переїхав на постійне місце проживання в село Огурцівка Куп’янського (з 1935 року - Шевченківського) району, де працював бригадиром радгоспу «Індустріальний».

     Під час Великої Вітчизняної війни брав участь у боях під Смоленськом, де був важко поранений. Після одужання повернувся в рідний радгосп і знову став бригадиром, а в 1947 році – керуючим відділку.

     Очолюваний Назаром Олександровичем відділок бурякорадгоспу в 1947 році вирастив високий урожай озимої пшениці, зібравши на площі 105 га по 32,8 центнерів зерна.

     30 квітня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Макоєдову Назару Олександровичу за досягнуті результати у вирощуванні зернових культур звання Герой Соціалістичної Праці.
Нагороджений орденом Леніна, медалями.

     10 жовтня 1972 року Назар Олександрович помер, похований  в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко