home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Мамон Кузьма Тарасович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився в 1905 році в селі Баранове Старовірівської волості Куп’янського повіту Харківської губернії (зараз Шевченківського району Харківської області).

     У 20-х роках ХХ століття почав працювати в індивідуальному сільському господарстві, в 1930 році став членом колгоспу «Заповіт Ілліча» села Баранове Раковського (зараз Шевченківського) району. Трудився на разних посадах, в тому числі керівником рільничої бригади. Його бригада в 1947 році вирастила хороший урожай озимої пшениці, зібравши на площі 21,1 га по 39,6 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Мамону Кузьмі Тарасовичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     Нагороджений орденом Леніна та медалями.

     Кузьма Тарасович Мамон помер у 1979 році.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко