home
 
 
 

 

Мамон Кузьма Тарасович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився в 1905 році в селі Баранове Старовірівської волості Куп’янського повіту Харківської губернії (зараз Шевченківського району Харківської області).

     У 20-х роках ХХ століття почав працювати в індивідуальному сільському господарстві, в 1930 році став членом колгоспу «Заповіт Ілліча» села Баранове Раковського (зараз Шевченківського) району. Трудився на разних посадах, в тому числі керівником рільничої бригади. Його бригада в 1947 році вирастила хороший урожай озимої пшениці, зібравши на площі 21,1 га по 39,6 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Мамону Кузьмі Тарасовичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     Нагороджений орденом Леніна та медалями.

     Кузьма Тарасович Мамон помер у 1979 році.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко