home
 
 
 

 

Матяж Борис Якович

     Заслужений працівник сільського господарства України.

     Народився 2 липня 1936 року в Харкові, дитячі та юнацькі роки провів у селі Кравцівка Шевченківського району. Закінчив Куп’янський сільськогосподарський технікум та Ленінградський сільськогосподарський інститут. Йому поступила пропозиція залишитися працювати в наукових установах, але він повернувся на Шевченківщину, пов’язавши своє життя з практикою сільськогосподарського виробництва. Трудовий стаж Бориса Яковича складає 47 років. 

     Протягом усіх років роботи в агропромисловому комплексі він завжди застосовував творчий та науковий підхід до агрономічної справи. Його ідеї, пропозиції, досліди лягали на технологічні карти та впроваджувались в практику практично всіх сільгосппідприємств району.

     Борис Якович помер у 2008 році, похований в селищі Шевченкове.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко