home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Матяж Борис Якович

     Заслужений працівник сільського господарства України.

     Народився 2 липня 1936 року в Харкові, дитячі та юнацькі роки провів у селі Кравцівка Шевченківського району. Закінчив Куп’янський сільськогосподарський технікум та Ленінградський сільськогосподарський інститут. Йому поступила пропозиція залишитися працювати в наукових установах, але він повернувся на Шевченківщину, пов’язавши своє життя з практикою сільськогосподарського виробництва. Трудовий стаж Бориса Яковича складає 47 років. 

     Протягом усіх років роботи в агропромисловому комплексі він завжди застосовував творчий та науковий підхід до агрономічної справи. Його ідеї, пропозиції, досліди лягали на технологічні карти та впроваджувались в практику практично всіх сільгосппідприємств району.

     Борис Якович помер у 2008 році, похований в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко