home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Мельничук Олег Васильович

 

Мельничук Олег Васильович народився 22 лютого 1962 року у м. Гур’їв, Казахської РСР. У 1985 році закінчив Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства. З 01.08.1985 по 10.03.2000 інженер-електрик КСП ім. Ватутіна, Шевченківського району, Харківської області, з 10.03.2000 - по цей час директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім. Ватутіна.

Загальний стаж роботи 32 роки. За роки роботи в рідному господарстві Мельничук Олег Васильович показав себе досвідченим фахівцем своє справи. Нагороджений почесним званням Міністерства аграрної політики України «Знак пошани».

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко