home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

МПП "Агротехсервис"

             Мале Приватне Підприємство „Агротехсервіс” – розташоване в с. Василенкове, Шевченківського району, Харківської області. МПП „Агротехсервіс” спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та кормових культур на орендованих земельних паях та землях запасу та резерву сільських рад району. Крім цього є допоміжні обслуговуючі виробництва, а саме: автопарк, тракторний парк, їдальня, маслобойня, пекарня, насінневий завод та інше.
    Основна площа земель господарства межує із землями СТОВ „ім. Ватутіна, що розташоване на території сусідньої Гетьманівської сільської ради та з підприємствами Чугуївського району”
    Історія МПП „Агротехсервіс” розпочалася з травня 1996 року. За роки роботи налагоджені тісні економічні зв´язки з покупцями продукції,, а саме: ТОВ АПК „Надія”, ТОВ АПК „Веста”, ТОВ „Антік-Агро”, ПП „Вікойл”, ТОВ „Самсар” та інші.
     МПП „Агротехсервіс” виникло на місці колишнього колгоспу „8 Березня”, який у грудні 1992 році реформували в колективне сільгосппідприємство, а в 2000 році – в сільськогосподарське товариство з обмеженною відповідальністю „8 Березня”.
     В 2008 році господарство отримало рекордний для Шевченківського району урожай ранніх зернових культур, зібравши на кожному гектарі посівів по 63, 4 центнерів зерна. Ще кращих показників отримало на посівах озимих, де виростило до 90 ц/га. пшениці. Всього господарство намолотило 7700 тонн хліба.
    В МПП „Агротехсервіс” для отримання високих врожаїв в рослинництві проводиться сортооновлення, покращення репродуктивного стану насіння, примінення передових методів вирощування сільгоспкультур. Зібраний врожай при необхідності обробляється на власному насіннєвому заводі, на якому проведено реконструкцію та капітальний ремонт. Завод може обробити близько 10000 тон продукції.
    Засновник підприємства і водночас його керівник – Тумасян Агасі Овсепович, 13 жовтня 1961 року народження, депутат Шевченківської районної ради, член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання   природних ресурсів, екології. У 2008 році за успіхи у розвитку сільського господарства нагороджений орденом „За заслуги” ІІІ ступеня.  
    Головна мета господарства – це валове виробництво зерна, соняшника, цукрових буряків, а також молока і м´яса з реальними затратами по виробництву цієї продукції.
          

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко