home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Народний фольклорний ансамбль "Берізка"

       Гетьманівський Народний фольклорний ансамбль « Берізка» - керівник  Дворнік Олена Анатоліївна, був заснований в 1982 році. В 2006 році ансамблю присвоєно звання  «народний».


 


За період своєї роботи колектив зібрав до свого репертуару понад 100 пісень та старовинних обрядів.Приймали участь у регіональних, обласних конкурсах, фестивалях і займали призові місця. ( І місце в конкурсі на краще купальське дерево» Мареночка - Купалочка» регіонального фестивалю пісенно - обрядового фольклору  «Сьогодні Купала, а завтра Івана» с. Сковородинівка 2009 р. )Колектив « Берізка» відомий і шанований не лише на Шевченківщині, а і далеко за її межами. 


 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко