home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Народний молодіжний театральний колектив

            Молодіжний театр районного будинку культури розпочав свою роботу в 1982 році, а в 1986 році йому було присвоєно звання Народний, керівником колективу є Пономарьова Наталія Сергіївна 


       Народний театральний колектив Шевченківського районного будинку культури за період свого існування має досить широкий репертуар у своєму  арсеналі. Постійно приймає участь у регіональних , обласних фестивалях і конкурсах, займає призові місця. Виборов Гран-при у Відкритому обласному фестивалі – конкурсі гумору  «Шельменко вітає» м. Харків 


 


Актори колективу підчас виконання ролей


  


 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко