home
 
 
 

 

Народний молодіжний театральний колектив

            Молодіжний театр районного будинку культури розпочав свою роботу в 1982 році, а в 1986 році йому було присвоєно звання Народний, керівником колективу є Пономарьова Наталія Сергіївна 


       Народний театральний колектив Шевченківського районного будинку культури за період свого існування має досить широкий репертуар у своєму  арсеналі. Постійно приймає участь у регіональних , обласних фестивалях і конкурсах, займає призові місця. Виборов Гран-при у Відкритому обласному фестивалі – конкурсі гумору  «Шельменко вітає» м. Харків 


 


Актори колективу підчас виконання ролей


  


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко