home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Нечепуренко Олексій Петрович

     Герой Радянського Союзу, кавалер ордена Леніна.

     Народився у 1912 році в селі Баранове Старовірівської волості Куп’янського повіту (зараз Шевченківського району) в сім’ї селянина. Перед війною проживав на станції Куп’янськ-Вузловий, де працював залізничником. На фронті був солдатом 433-го стрілецького полку 64-ї стрілецької дивізії. Брав участь у визволенні Білорусії, в тому числі столиці республіки  Мінська та міста Гродно.   У липні 1944 року, під час форсування річки Німан, одним з перших переправився на західний берег і закріпився там. Протягом доби радянські солдати відбили 12 атак ворога, але своїх позицій не здали. Під час однієї з ворожих атак Олексій Петрович загинув смертю хоробрих.

     Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24 березня 1945 року  Олексію Петровичу Нечепуренку посмертно присвоєно звання Герой Радянського Союзу.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко