home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Немченко А.Д.

   Народився 5 червня 1941 року в с.Гетьманівка Шевченківського району Харківської області.
   14 річним хлопцем, у 1955 році розпочав свій трудовий шлях в колгоспі А.Д.Немченко, на різних посадах.
   Після служби в лавах Радянської Армії, в 1963 році він повертається в рідний колгосп, а в 1964 – му зараховується студентом Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства, який закінчує в 1969 році за спеціальністю – механізація сільськогосподарського виробництва.
   З 1969 по 1981 роки працює головним інженером колгоспу ім. Фрунзе.
   З 1981 по 1985 роки очолює районне управління сільського господарства, а з жовтня 1985 року повертається в рідне господарство і очолює колгосп ім. Фрунзе.
   Дванадцять років Немченко Анатолій Дмитрович працював головою колгоспу ім. Фрунзе. За часів  його керівництва було зроблено чимало, збудовано сучасний двоповерховий дитячий садок. У Петрівці почав працювати швейний цех. Було відкрито ковбасний та олійний цехи, реконструйовані тваринницькі ферми, збудовано критий тік, баню, кафе. Все робилося  для того, аби сільські працівники мали достойний побут. У Петрівці активно працювала художня самодіяльність: жіночий ансамбль «Слобожаночка» став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Лесені Джерела», вокально-інструментальний ансамбль «Моноліт» був відомий на весь район. Славились  своїми досягненнями і футбольна команда «Фрунзенець» та школа з велоспорту.
    Одним  з найбільших здобутків стали заасфальтовані дороги у селах Петрівка, Горожанівка, Іванівка, прокладено водогін, а найголовніше – газифікація. Поставлена мета – не тільки не втратити довірене йому господарство, а зробити його найкращим – здійснилася.
    З 1997 до 1998 року працював державним інспектором – спеціалістом інспекції заготівель і якості продукції Харківської обласної державної адміністрації.
    У квітні  1998 року  Немченка А.Д. було обрано головою Шевченківської  районної ради ІІІ скликання, де він працював  до виходу  на заслужений відпочинок у 2001 році.
   Немченка А.Д. завжди відрізняла відданість роботі, наполегливість, дисциплінованість, порядність, він має великий авторитет в районі.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко