Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Форма виборчого бюлетня
Форма виборчого бюлетня

Поділитися новиною:

Форма виборчого бюлетня

Текст виборчого бюлетеня для голосування у відповідних виборчих округах викладається державною мовою і розміщується на одному аркуші та лише з одного боку.

У виборчому бюлетені в одному ряду, почергово, зліва на право зазначаються:

  • визначений жеребкуванням номер кожної організації політичної партії;
  • повна назва відповідної організації партії, прізвище, ім’я та по батькові кандидата у депутати, включеного до єдиного виборчого списку під першим номером без зазначення номера;
  • два квадрати: порожній квадрат – для волевиявлення щодо організації політичної партії та квадрат із нанесеним трафаретом – для волевиявлення щодо кандидатів, включених до відповідного територіального виборчого списку організації партії;
  • виборчий список з прізвищами, ініціалами усіх кандидатів та їх порядковими номерами трафаретним форматом зверху донизу, за якими їх включено до відповідного територіального виборчого списку організації партії, у дві колонки.

Якщо виборець зробив запис (позначку) у квадраті із нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати, якого підтримує, в графі організації партії, яку він не підтримав, вважається, що такий виборець підтримує весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від організації партії без надання підтримки окремому кандидату.

Голосування за кандидатів дає змогу виборцям впливати на черговість їх проходження до відповідної ради.

Кандидати, які отримали понад визначену Виборчим кодексом України кількість голосів виборців (яка дорівнює або перевищує 25 відсотків розміру виборчої квоти), мають пріоритет в одержанні мандатів під час їх розподілу в територіальному виборчому окрузі.

Виборець може отримати інформацію про єдині та територіальні виборчі списки кандидатів у депутати в кожному територіальному виборчому окрузі з інформаційних плакатів та інформаційних буклетів організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу (по 5 примірників плакатів та буклетів на виборчу дільницю), які передаються на кожну виборчу дільницю. Їх виготовлення забезпечує відповідна територіальна виборча комісія.

Джерело: https://materialy.cvkpro.com/forma-viborchogho-biulietnia-3/

Альбом: Форма виборчого бюлетня
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/1092 | Переглядів: 362Дата публікації: 08:21 09.10.2020