Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Співчуття
Співчуття

Поділитися новиною:

Співчуття

3 січня 2019 року, на 93 році життя помер Почесний громадянин Шевченківщини, ветеран Другої світової війни Борисенко Василь Мойсейович

Народився Василь Мойсейович 22 березня 1926 року в селі Сеньок Раковського (зараз Куп’янського) району. Учасник Другої світової війни, брав участь у визволенні від гітлерівської окупації Північного Кавказу, Східної та Центральної України, воював з японцями на Далекому Сході. Кавалер ордена Вітчизняної війни ІІ ступеню, медалей «За мужність», «За Перемогу  над Німеччиною», «За Перемогу над Японією», «За визволення  Кореї», «Ветеран праці».

Після демобілізації працював інженером на Харківському тракторному заводі, Лихачівській та Первомайській сільськогосподарських технічних станціях, з 1966 року трудився на різних посадах Шевченківської сільгосптехніки та ремонтно-транспортного підприємства. З 1996 року очолював Шевченківську селищну, а з 2000 року – районну організацію ветеранів України, депутат Шевченківської районної ради декількох скликань, приймав активну участь у громадському житті району.

Світла пам’ять про Василя Мойсейовича нехай збережеться на довгі роки.

Шевченківська районна рада  та депутатський корпус висловлюють свої щирі співчуття рідним та близьким.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/110 | Переглядів: 594Дата публікації: 09:11 04.01.2019