Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує
Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Поділитися новиною:

Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

До уваги громадян!

      Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, з легкістю сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
      Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє, що цими вміннями ви з легкістю зможете оволодіти у Харківському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. У центрі ви зможете пройти підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації за 30-ма ліцензованими професіями та отримати свідоцтво про освіту державного зразка. В процесі навчання застосовуються новітні технології та використовується найсучасніше обладнання.
      У 2018 році послугами з перепідготовки у Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ скористалися 8 осіб та 157 осіб підвищили свою кваліфікацію на курсах цільового призначення.
     Крім того, для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, громадяни Шевченківського району можуть отримати ваучер. Цією послугою можуть скористатися громадяни, віком старше 45 років, внутрішньо переміщені особи, особи, які мають інвалідність внаслідок участі у АТО, особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби). У 2018 році отримали ваучер та скористалися ним 4 особи.
     Шевченківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості чекає вас з 08.00  до 17.00 год. Щоденно, крім вихідних, за адресою:  смт. Шевченкове, вул. Паркова, 20 або звертайтеся до нас за телефонами:  (0251) 51461;  (0251) 51068.

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/112 | Переглядів: 583Дата публікації: 09:43 09.01.2019