Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

На Харківщині у зв'язку з реорганізацією місцевих рад ризикують залишитися без роботи 4 тисячі посадовців
На Харківщині у зв\

Поділитися новиною:

На Харківщині у зв'язку з реорганізацією місцевих рад ризикують залишитися без роботи 4 тисячі посадовців

Про це йшлося на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, яке провів у Дергачах Сергій Чернов.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов повідомив, що практично 4 тисячі осіб в Харківській області у зв’язку з реорганізацією сільських рад, районних рад та адміністрацій – після змін у адміністративно-територіальному устрої – ризикують втратити роботу.

«Аби допомогти у подальшому працевлаштуванні колишніх працівників органів влади була проведена нарада, в якій взяв участь президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов, представники Харківського обласного центру зайнятості та Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

За результатами наради підготовлено дві анкети для працівників місцевих органів влади для того, щоб отримати інформацію, проаналізувати, підготувати рекомендації та знайти можливість їм допомогти – через перепрофілювання або іншим чином. У рішенні, винесеному сьогодні на розгляд загальних зборів, рекомендовано членам Асоціації провести таке анкетування», - сказав Микола Тітов.

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов наголосив на необхідності напрацювання механізмів врегулювання кадрових і майнових питань у контексті адміністративно-територіальної реформи.

«На жаль, реалізація реформи та виборчий процес припали на кінець бюджетного року. При формуванні бюджетів на поточний рік не були передбачені відповідні кошти. Тож потрібно знайти можливість виплат для тих, хто втрачає роботу або ж запропонувати працювати, наприклад, у ліквідаційних комісіях, за іншими напрямками, де, відповідно до вимог законодавства й нормативних документів, має бути організована робота. Ми звернулися з відповідними пропозиціями на рівень центральних органів влади», - зауважив Сергій Чернов.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25072-na-kharkivshchini-u-zv-yazku-z-reorganizatsieyu-mistsevikh-rad-rizikuyut-zalishitisya-bez-roboti-4-tisyachi-posadovtsiv

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/1128 | Переглядів: 335Дата публікації: 15:10 21.10.2020