Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

День Соборності України
День Соборності України

Поділитися новиною:

День Соборності України

Цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз'єднання (злуки) Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки

    Сьогодні на центральній площі селища Шевченкове о 12 годині відбулося урочисте зібрання громадськості району, в якому взяли участь та привітали всіх присутніх з 100-річним ювілеєм від дня проголошення Акту  злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - голова районної ради Н. Онищенко, голова районної державної адміністрації В. Приходько, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації В. Даниєлян та депутат Харківської обласної ради  В. Ісламов.
        В своєму привітанні голова районної ради Н. Онищенко  побажала щоб розум, воля і любов до рідного краю згуртовували всіх для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу, а також  міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень.
        Школярі місцевих шкіл провели флешмоб присвячений Дню Соборності України.  Юнаки та дівчата з прапором України утворили коло єднання. 

 

Альбом: День Соборності України
Альбом: День Соборності України
Альбом: День Соборності України
Альбом: День Соборності України
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/120 | Переглядів: 526Дата публікації: 13:53 22.01.2019