Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Адміністративна реформа: укрупнення районів Харківської області
Адміністративна реформа:  укрупнення районів Харківської області

Поділитися новиною:

Адміністративна реформа: укрупнення районів Харківської області

22 січня 2019 року в Харківській обласній раді відбулася одноденна фахова майсетрня для представників обласної та районних рад на тему: «Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні».

Даний захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Модератор заходу Даниленко Олександр Юрійович роз’яснив суть реформи та відмітив, що активність громад підвищилась порівняно з минулими роками.

Присутній на засіданні перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС Харківської області Микола Тітов зазначив: «На сьогодні УАРОР та Міністерство регіонального розвитку  - дві інституції, які добре ознайомлені зі станом справ реформи децентралізації  та пропонують реальні кроки для її успішного продовження.  Сьогодні усі асоціації органів місцевого самоврядування одноголосно підготували звернення до Президента, Кабміну  та Уряду про необхідність внесення змін у Конституції України у частині децентралізації. Потрібно зафіксувати пройдений етап реформ, зробити зміни незворотними».

Після цього заходу в цьому ж прес – центрі будинку рад відбулося друге засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів Харківської області в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі».

Члени робочої групи підготували кілька проектів карт-схем Харківської області нових укрупнених районів із відповідними обґрунтуваннями.

Асоціація місцевого самоврядування  пропонує створити в області дев’ять районів: Валківський (місто Люботин з Коломацьким, Краснокутським та Богодухівським районами), Дергачівський (Дергачівський та Золочівський райони), Зміївський (місто Первомайський, а також Первомайський та Нововодолазький райони), Ізюмський (місто Ізюм, а також Балаклійський та Борівський райони), Красноградський (Зачепилівський, Кегичівський та Сахновщинський райони), Куп’янський (місто Куп’янськ, а також Дворічанський та Шевченківський райони), Лозівський (місто Лозова з Близнюківським та Барвінківським районами), Харківський (місто Харків та Харківський район), Чугуївський (місто Чугуїв, а також Вовчанський, Великобурлуцький та Печенізький райони).

«Під час підготовки пропозицій щодо проекту карти–схеми було здійснено аналіз стану соціально-економічної активності існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення. При цьому були використані наукові методи досліджень, а саме: логічний, діалектичний, статистичний», – підкреслив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

В ході дискусії пропонувалися різні варіанти адміністративно-територіального устрою Харківської області, зокрема фахівці Мінрегіону обґрунтовували варіанти з чотирьох районів устрою Харківщини.

В результаті обговорення даного питання напрацьовані пропозиції будуть направленні для подальшого узагальнення до обласної ради та облдержадміністрації.

 

Альбом: Адміністративна реформа:  укрупнення районів Харківської області
Альбом: Адміністративна реформа:  укрупнення районів Харківської області
Альбом: Адміністративна реформа:  укрупнення районів Харківської області
Альбом: Адміністративна реформа:  укрупнення районів Харківської області

Приєднані документи:

Презентація
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/122 | Переглядів: 556Дата публікації: 13:23 23.01.2019
Версія для слабо- зорих