Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Позачергова XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

Позачергова XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання

24 листопада під головуванням голови Шевченківської районної ради Наталії Онищенко відбулось засідання Президії та позачергове пленарне засідання XLIII сесії Шевченківської районної ради VII скликання

 

Згідно з затвердженим порядком денним присутні заслухали звіт про підсумки роботи Шевченківського відділу Ізюмської місцевої прокуратури за дев'ять місяців 2020 року.

Доповідач, керівник Ізюмської місцевої прокуратури - Гальченко Станіслав Євгенович, зазначив:

«За 9 місяців поточного року прокуратурою вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на забезпечення ефективного здійснення встановлених Конституцією України функцій щодо захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави. Значну увагу приділено питанням координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності. Налагоджено взаємодію під час судового розгляду кримінальних справ та проваджень, забезпечення явки до суду учасників процесу, сприяння суду у розгляді справ та проваджень у розумні строки. За цей час на території Шевченківського району вчинено 269 кримінальних правопорушень, відомості про які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що на 13,2 % менше, ніж за аналогічний період минулого року (310). Зареєстровано 50 злочинів проти власності (що на 33,3 % менше ніж торік - 75), з них переважна більшість - крадіжки (38), зокрема один грабіж та один розбійний напад (минулого року розбійні напади не вчинялись). Разом з тим, відмічається зменшення кількості вчинених тяжких злочинів на 33,1. У порівнянні з минулим роком на 40% збільшилась кількість кримінальних правопорушень проти безпеки руху та експлуатації транспорту (7 проти 5 торік).
Також зменшилась кількість злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин (9 кримінальних правопорушень проти 11). Закрито 194 кримінальних провадження».

Аналізуючи наведені статистичні дані слід зробити висновок, що незайнятість населення, безробіття, недостатній рівень доходів обумовлюють значну кількість корисливих злочинів та інших посягань на власність громадян.

Як зауважив керівник Ізюмської місцевої прокуратури Станіслав Гальченко, потребує активізації робота Шевченківського відділення поліції Куп'янського ВП ГУНП щодо розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, у першу чергу минулих років, шляхом належного використання прав та застосуванням повноважень, наданих оперативним підрозділам Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність».

Окрім того важливою функцією прокуратури є підтримання публічного обвинувачення у суді. Протягом 9 місяців 2020 року слідчими СВ розслідувано та направлено до суду 34 кримінальних провадження. Забезпечено належну роботу з питань організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді, додержання конституційних прав і свобод громадян при підтриманні публічного обвинувачення у суді тощо. На жаль, за вказаний період залишалися невиконаними 5 судових рішень, постановлених за позовами прокурора на суму 108 тис. грн. Вони залишаються невиконаними через відсутність у боржників коштів та майна, на яке можливо накласти стягнення, а також у зв'язку з тим, що у зведених виконавчих провадженнях державними виконавцями у першу чергу виконуються судові рішення за позовами потерпілих від злочину осіб. Особлива увага місцевою прокуратурою приділяється розгляду звернень громадян. Зокрема Шевченківським відділом місцевої прокуратури розглянуто 25 звернень, вирішено - 11, в тому числі з питань участі у кримінальному провадженні в суді - 4 звернення, направлено до інших відомств для вирішення - 14. Інформаційні запити до Шевченківського відділу Ізюмської місцевої прокуратури не надходили.

Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку нашого району на 2020 рік доповіла головний спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Ольга Савченко. А щодо внесення змін до рішення «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами) перед присутніми виступила начальник фінансового управління РДА Софія Азоян. Зокрема, доходи районного бюджету доповнились субвенціями з державного бюджету - на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «НУШ» (218340 грн) та надходженням від Аркадівської сільради - на підвищення мінімальної заробітної плати завідувачу відділення денного перебування Територіального центру та придбання комп’ютерного обладнання (6251 грн).

Видатки в загальній сумі склали 224 591 грн, та торкнулися управління соціального захисту населення Шевченківської РДА (зокрема територіальному центру надання соціальних послуг населенню); сектору освіти; сектору культури, молоді та спорту; на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню; здійснення заходів та реалізацію проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» тощо.

Далі, в ході сесійного засідання перейшли до питання «Про внесення змін до Переліку суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району», метою якого є приведення у відповідність до Єдиного державного реєстру назв суб’єктів, які змінилися з моменту затвердження цього переліку.

Також депутати призначили на посаду директора Комунальної установи «Шевченківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Квятковську Олену Сергіївну, яка пройшла конкурсний відбір та перемогла в ньому. Установа була створена рішенням районної ради від 16 жовтня 2020 року замість методичного кабінету, що функціонував при відділі освіти і на сьогоднішній день вже ліквідовано. Такі вимоги законодавства.     Депутати привітали новопризначеного керівника, побажавши успіхів на посаді.

На закінчення засідання Наталія Володимирівна подякувала за роботу депутатам районної ради, сільським головам за їхню працю продовж каденції. Депутатам, яким наші шевченківці довірили й надалі представляти їх інтереси в різного рівня радах побажала гідно й відповідально працювати,  всім миру та успіхів.  

Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: Позачергова  XLIII сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/1221 | Переглядів: 259Дата публікації: 10:31 26.11.2020