Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Прозорість та підзвітність місцевої влади -
Прозорість та підзвітність місцевої влади -

Поділитися новиною:

Прозорість та підзвітність місцевої влади -

8 грудня презентація платформи

Команди програми «Transparent Cities» та Transparency International Ukraine запрошують на презентацію платформи прозорості та підзвітності місцевої влади.

Подія відбудеться онлайн 8 грудня о 14:00.

Це – новий інструмент для розбудови продуктивного діалогу жителів громад і міських рад, а також громадських організацій у темі прозорості та підзвітності.

В межах онлайн-події вперше продемонструють платформу і розкажуть про її стратегічні та найближчі задачі.

Платформа дозволяє спільними зусиллями удосконалювати підзвітність місцевої влади у 14 ключових сферах діяльності: освіта, інфраструктура, комунальне майно, закупівлі, тощо.

Жителі громад отримають можливість оцінювати підзвітність та залишати відгуки. Вони допомагатимуть представникам органів влади оперативно фокусуватись на викликах, бути на одній хвилі з громадою, точково залагоджувати і системно працювати над маркерами підзвітності.

Міські ради у свою чергу отримають технологічний інструмент для облікування пропозицій, критики чи зауважень у темі підзвітності, а також для роботи з ними.

На платформі кожна міська рада зможе створити профіль і послуговуючись ним реагувати на відгуки громади.

Реєстрація учасників: https://bit.ly/373EwL1

Подія відбудеться онлайн. Трансляції будуть доступними у Zoom та на Facebook Live. 


Онлайн-платформа створюється у рамках проєкту програми «Онлайн-платформа TransparentCities: взаємодія громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування для кращої підзвітності та належного врядування». Проєкт фінансується Європейським Союзом та виконується Transparency International Ukraine.

Джерело: https://decentralization.gov.ua/news/13015

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/1244 | Переглядів: 339Дата публікації: 14:33 02.12.2020