Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко
Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні селищний та сільські голови, депутати районного, селищного та сільських рівнів, працівники виконавчих апаратів! Прийміть найщиріші вітання від імені районної ради з нагоди нашого з вами професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Хочу зазначити, що служба в органах місцевого самоврядування є досить цікавою, специфічною та різносторонньою. І ви зі мною я думаю погодитесь. Чому? А тому є ряд причин.  Місцеве самоврядування – безсумнівно найбільш наближена влада до народу. Це не влада над народом, а це влада обрана народом, для народу та в інтересах народу.

На перший погляд служба в органах місцевого самоврядування може здатися простою, непомітною або звичайною. Але це тільки на перший погляд, та якщо зазирнути глибше або з середини то стає зрозуміло, що посадові особи місцевого самоврядування у своїй щоденній роботі вирішують безліч соціально-економічних та громадсько-політичних питань, таких як соціально-економічний розвиток громад, складання та виконання місцевих бюджетів, забезпечення соціальних, освітніх, медичних послуг населенню, земельні питання, благоустрій територій, військовий облік, запобігання корупції, надання адміністративних послуг населенню, розвиток культури і спорту…

Здається цей перелік нескінченний… Планування, організація, забезпечення, контроль і звісно ж відповідальність – ось такі функції є щоденними. А перш за все, – це робота з людьми!

Виходить працівники органів місцевого самоврядування мають бути такими собі «універсальними солдатами». І така армія налічувала до сьогодні у Шевченківському районі 17 керівників місцевих рад, понад 100 працівників апаратів та майже 300 депутатів районного, селищного та сільських рівнів.

Тож хочу подякувати кожному з вас (і користуючись нагодою окремо виконавчому апарату та депутатам районної ради) за співпрацю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання тих завдань, що стояли перед нами.

Хочу зазначити, що за період з минулих виборів 2015 року ми з вами спільно пропрацювали 5 років! І як то кажуть «поталанило» працювати в епоху змін.

В період змін в центральних органах влади, змін законодавства, в період реформи децентралізації і найсумніше – укрупнення районів.

Цього року згідно діючого законодавства відбулися чергові місцеві вибори, але вже за новими правилами. Для завершення реформи місцевого самоврядування вибори пройшли на новій територіальній основі.

Фактично відбувся 1 етап реформи системи територіального устрою України, на основі якої будуть розбудовуватися органи місцевого самоврядування.

Зміни відчуються не одразу, адже попереду чимало організаційної роботи по укрупненню існуючих органів місцевого самоврядування, яких, до речі, було створено 1469 нових громад і 136 нових районів. Та на все потрібен час…

Та я впевнена, які б зміни не чекали на нас – головне це люди. Люди всіх категорій і професій. Від малечі до пенсіонерів. І тоді, я переконана, справжні професіонали своєї справи, яких ми сьогодні вітаємо, впораються з усіма задачами та реформами!

І повертаючись до теми свята, хочу побажати вам міцного здоров’я, миру, злагоди, взаєморозуміння і всіляких гараздів!

Зі святом Вас!

 

З повагою,

Голова Шевченківської районної ради                                           Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/1248 | Переглядів: 332Дата публікації: 07:54 04.12.2020