Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Визволення Шевченківщини
Визволення Шевченківщини

Поділитися новиною:

Визволення Шевченківщини

Воєнне лихоліття привнесло в історію України, Харківщини та кожної родини чимало болю і страждань. Понівечені долі, скалічені тіла – ось наслідки війни, які назавжди залишилися у пам’яті тих, кому Господь допоміг вижити в найстрашніший період історії.

О 10 годині відбулася урочиста хода громадськості району та покладання квітів на районному Меморіалі Слави з нагоди 76-річниці визволення Шевченківського району від німецько-фашистських загарбників.

    З виступами звернулися до присутніх голова райдержадміністрації В.Приходько, заступник голови районної ради С.Козир та голова ветеранської організації Б.Тарасенко.

    У своїх виступах було сказано скільки лиха жителям Шевченківщини принесла Друга світова війна, але день 4 лютого став знаменним для всього району, адже визволення регіону стало можливим лише завдяки спільним зусиллям наших батьків, дідів, бабусь, які мужньо боронили рідний край від поневолення.

    Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих, хто ціною власного життя відстоював наш район та вніс величезний вклад у визволення всієї області та України в цілому.

Альбом: Визволення Шевченківщини
Альбом: Визволення Шевченківщини
Альбом: Визволення Шевченківщини
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/129 | Переглядів: 532Дата публікації: 11:50 05.02.2019