Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Поділитися новиною:

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка вшановується подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні.

      Вийшовши на Майдан, десятки тисяч українців з різних областей, районів, пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Більшість із них - сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави.

        Тож нехай на Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/137 | Переглядів: 231Дата публікації: 08:36 20.02.2019
Версія для слабо- зорих