Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ!
ПОВІДОМЛЕННЯ!

Поділитися новиною:

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Аркадівська сільська рада

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Аркадівська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації, а саме:

“Розробка детального плану території  розташованої за адресою вул. Миру (біля існуючої будівлі сільської ради та ФПа по вул. Миру, 41) для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Аркадівка”

Замовник проекту детального плану: виконком Аркадівської сільська  ради Шевченківського району Харківської області, згідно рішення ХVІ сесії VІІ скликання Аркадівської сільської  ради  від 22.12.2017 року.

Виконавець робіт: ПП “Градпланпроект”. Головний архітектор проекту:               Капустенко С.В. (кваліфікаційний сертифікат Серія АА № 002975 від 13.05.2016 року).

Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території с. Аркадівка;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території                        с. Аркадівка;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території                             с. Аркадівка, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію с. Аркадівка;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані особами не з числа вище визначених, або подані після 11.05. 2018 року залишаються без розгляду.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу сільськвиконкому: 63612, Харківська область, Шевченківський район с. Аркадівка, вул. Миру, 43 до 11.05.2018 року.

Відповідальний за проведення обговорення та за організацію розгляду пропозицій керуючий справами сільськвиконкому Кобзарьова Людмила Василівна.

З проектом детального плану території розташованого за адресою вул. Миру (біля існуючої будівлі сільської ради та ФПа по вул. Миру, 41) для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Аркадівка можна ознайомитися в сільській раді за адресою вул. Миру, 43 в с. Аркадівка в приміщенні на стенді

 

Аркадівська сільська рада

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/14 | Переглядів: 564Дата публікації: 15:59 19.04.2018