Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Утворення Шевченківського району
Утворення Шевченківського району

Поділитися новиною:

Утворення Шевченківського району

Вітання заступника голови районної ради С. Козиря з нагоди відзначення 84-ї річниці утворення Шевченківського району

Шановні шевченківці!

Шевченківщина відзначає 84 роки від дати першої письмової згадки. Шевченківський район утворений у 1935 році, в сучасних межах сформований у 1967 році.

Рішенням ХІІІ сесії Шевченківської районної ради ХХІІІ скликання від 23 квітня 2001 року затверджено герб та прапор Шевченківського району.

     Окрасою нашої землі є його родючі землі, проте справжнім багатством нашої землі є трудящі та працьовиті жителі – доброзичливі та чуйні, які безмежно шанують та люблять свій край. І у нас з вами єдина і спільна мета – зробити все можливе для його процвітання.
     Тож, нехай буде благословенним славний Шевченківський район, а його жителі – щасливими й багатими!
     Хай кожному серцю, кожній родині сьогоднішній день додасть тепла, надії і віри!
     Бажаю, щоб міцне здоров’я, поліпшення добробуту, злагода та родинний затишок завжди крокували поряд з вами.
     Хай множиться Вашою працею добробут кожної оселі сіл, району та держави вцілому!

     Щастя та миру!

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/141 | Переглядів: 268Дата публікації: 11:47 25.02.2019
Версія для слабо- зорих